Jak studovat

1. Vyber si kurz

Prohlédni si nabídku našich kurzů, vyber si ten, který Tě nejvíce zajímá, zaregistruj se u nás a kurz si kup. Hned jej zaplať přes bezpečnou online platební bránu a můžeš se pustit do studia lekcí svým vlastním tempem. Nikdo na Tebe netlačí a zároveň Tě nic nebrzdí. Můžeš tak studovat přesně tak, jak se chce Tobě.

Nabídka kurzů      Registrace nového uživatele

2. Studuj interaktivně, ale když studuješ, tak jen studuj!

Neexistuje univerzální kurz, který by vyhovoval všem. Proto používáme kombinované multimediální studijní materiály s dostatečnou mírou interaktivity.

Když ale studuješ, tak studuj! Nikdy u nás nenajdeš kurz, který by byl tvořen jedinou video nebo audio nahrávkou. Proč? Protože takový kurz svádí k tomu, že si ho pustíš někde na pozadí Facebooku, u cvičení, nebo vaření. A upřímně – z takového studia si toho moc neodneseš, takže jen plýtváš čas a peníze, nemyslíš?

3. Připoj se k diskusní skupiněstudents-703001_350px_pixbay

Každý kurz má přiřazenu také svou „diskusní skupinu“. Jedná se o interaktivní komunitu, ve které můžeš diskutovat a rozebírat látku, kterou ses naučil v kurzu i mimo něj, účastnit se dalších cvičení a projektů spojených s daným tématem. V diskusních skupinách se můžeš obrátit nejen na ostatní studenty, ale také získat pomoc přímo od lektora kurzu. Diskusní skupiny totiž slouží k hromadnému sdílení zkušeností, nápadů, postřehů a rad.

 

4. Využívej nejrůznější informační zdroje

Uspěšným ukončením kurzu by nemělo skončit i tvoje vzdělávání, právě naopak! Můžeš být ve skupinách aktiviní i nadále. Komunikovat, radit začínajícím studentům, sdílet nejnovější poznatky.
Můžeš využívat nejdůznější zdroje informací, které nalezneš nejen na našich stránkách, ale které získáš také na našich diskusních fórech či přímo od lektorů. Máš zájem o další úkoly, testy, tipy k dalšímu studiu? Potřebuješ pomoc nebo bys uvítali další konzultace od našich lektorů? Není nic lehčího než napsat do našeho diskusního fóra či rovnou vybranému lektorovi.

5. Získej certifikát a svůj odznak a vylepši své CVsocial-media-180x180

Když úspěšně zvládneš všechny testy kurzu, získáš certifikát za úspěšné absolvování kurzu. Ten určitě přilož ke svému životopisu, ať každý vidí, že se dál vzděláváš. S každým absolvovaným kurzem taky získáváš elektronický odznak, který si můžeš ukládat do virtuální online sbírky Mozilla Open Badges – ať celý svět vidí, co všechno už umíš!

ZAČNI STUDOVAT PRÁVĚ TEĎ!